Описание
Procurarea produselor alimentare pentru I semestrul a anului 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament temporar al copiilor în situație de risc Drum spre casa
Фискальный код / IDNO
1015601000031
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Șevcenco 23 B
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 12:49:19
Последнее изменение
27.12.2022 12:49:19
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
272,724.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -