Описание
Servicii de mentenanță şi dezvoltare a Sistemului informaţional automatizat de evidenţă a contravenţiilor, a cauzelor contravenţionale şi a persoanelor care au săvârșit contravenţii (SIA REC) (repetat)
Информация о заказчике
Название
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Фискальный код / IDNO
1013601000521
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Anastasia Caraivanova
Контактный телефон
022 255 528
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 12:14:31
Последнее изменение
24.01.2023 13:08:29
MTender ID
Код CPV
72500000-0
-
Servicii informatice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
495,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -