Описание
Produse petroliere pentru a.2023, conform necesităților direcțiilor Primăriei mun.Bălți
Информация о заказчике
Название
Primăria mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1007601003161
Адрес
3100,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
p-ţa Independenţei, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 11:56:31
Последнее изменение
28.12.2022 12:13:16
MTender ID
Код CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
538,385.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -