Описание
Produse alimentare (crupe, paste făinoase, foi de dafin, pastă de roșii) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Administrația Națională a Penitenciarelor
Фискальный код / IDNO
1006601001012
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.12.2022 11:53:36
Последнее изменение
27.12.2022 15:47:19
MTender ID
Код CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,888,100.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -