Описание
Servicii de asigurare a funcționalității Centrului regional de asistență integrată a copiilor victime/martori ai infracțiunilor, mun. Bălți (pentru perioada ianuarie – iunie a anului 2023)
Информация о заказчике
Название
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Фискальный код / IDNO
1021601000115
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cucereanu Diana
Контактный телефон
+373 22 268 809
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
26.12.2022 16:39:14
Последнее изменение
26.12.2022 16:42:41
MTender ID
Код CPV
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,141,665.10
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -