Описание
Servicii de colectare, transportare și neutralizare a deșeurilor medicale (anul 2023)
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Фискальный код / IDNO
1003602150743
Адрес
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.12.2022 16:20:42
Последнее изменение
26.12.2022 16:24:04
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
93,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -