Описание
Achiziționarea medicamentelor oncologice şi imunosupresive necesare instituţiilor medico-sanitare publice (IMSP) pentru anul 2023 (repetat nr. 3)
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Constantin Nedelea
Контактный телефон
+37322222490
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 20:07:33
Последнее изменение
23.12.2022 20:15:05
MTender ID
Код CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
442,732.98
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -