Описание
Amenajarea terenurilor municipale de utilitate publică nr. cad. 0100110.569, 0100110.50 și 0100110.573 situat în mun. Chișinău, sect. Botanica, str. Sarmizegetusa, intersecție cu bd. Decebal (lucrări suplimentare)
Информация о заказчике
Название
Pretura Botanica
Фискальный код / IDNO
1007601009602
Адрес
MD-2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Teilor 10
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 14:18:55
Последнее изменение
04.01.2023 15:00:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
1,147,784.91
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -