Описание
Produselor de îngrijire personală și igienice pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dezabilitati (adulte) mun. Balti
Фискальный код / IDNO
1007601000850
Адрес
3121,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun. Bălţi str. Veteranilor, 3/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 14:08:57
Последнее изменение
27.12.2022 16:26:46
MTender ID
Код CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
840,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -