Описание
Procurarea combustibilului pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Фискальный код / IDNO
1009601000245
Адрес
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 12:28:03
Последнее изменение
23.12.2022 12:53:41
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
76,166.67
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -