Описание
Lucrări de amenajare a teritoriului (lucrări pavare),mun.Chișinău str.M.Lomonosov 49
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Фискальный код / IDNO
1003600152570
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 10:53:09
Последнее изменение
19.07.2023 11:55:51
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
2,354,618.94
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -