Описание
Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și echipamentelor conexe
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.12.2022 9:41:51
Последнее изменение
23.12.2022 10:14:36
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
566,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -