Описание
Produse alimentare I semestru a. 2023
Информация о заказчике
Название
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Фискальный код / IDNO
1009601000245
Адрес
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 20:07:57
Последнее изменение
23.12.2022 10:39:11
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
153,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -