Описание
Deservirea Cazangeriei, a aparatajului si a gazaductului intern de la punctul de delimitare
Информация о заказчике
Название
Direcția Învățământ Tineret și Sport Briceni
Фискальный код / IDNO
1009601000131
Адрес
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Str. Ștefan cel Mare 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Vitalie Stirbu
Контактный телефон
024722748 mob 069853929
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 15:00:48
Последнее изменение
22.12.2022 15:00:48
MTender ID
Код CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
256,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -