Описание
Servicii de spălătorie auto
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 14:53:09
Последнее изменение
04.01.2023 11:00:02
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
249,750.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -