Описание
Servicii de internet pentru Direcţia Cultură a Primăriei Mun.Chisinau şi subdiviziunele sale pentru a.2023
Информация о заказчике
Название
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Фискальный код / IDNO
1007601010585
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 12:12:51
Последнее изменение
22.12.2022 18:41:14
MTender ID
Код CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
199,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -