Описание
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto internă (AORCA)
Информация о заказчике
Название
Administrația Națională a Penitenciarelor
Фискальный код / IDNO
1006601001012
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 11:36:00
Последнее изменение
22.12.2022 17:04:31
MTender ID
Код CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
55,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -