Описание
Reabilitarea și consolidarea Centrului comunitar ”Poienița copilăriei” din satul Rediul Mare pentru dezvoltarea durabilă a localității
Информация о заказчике
Название
Primăria Rediul Mare
Фискальный код / IDNO
1007601006830
Адрес
5132,
MOLDOVA,
s.Rediul Mare (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
Rediul Mare
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 11:20:36
Последнее изменение
01.01.2023 12:50:41
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,666,363.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -