Описание
Servicii de mentenanță a paginii web oficiale a CNPF
Информация о заказчике
Название
Comisia Națională a Pieței Financiare
Фискальный код / IDNO
1007601001293
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 11:06:40
Последнее изменение
22.12.2022 11:13:17
MTender ID
Код CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
25,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -