Описание
Produselor alimentare pentru semestrul II al anului de studii 2022 - 2023
Информация о заказчике
Название
Instituţia de Învăţământ Şcoala Profesională or.Orhei
Фискальный код / IDNO
1007606006400
Адрес
3501,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Or. Orhei, str. 31 august 1989,nr.80
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.12.2022 9:45:38
Последнее изменение
22.12.2022 9:45:38
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
569,484.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -