Описание
Servicii de supraveghere tehnică a lucrărilor de restaurare, consolidare și reconstrucție a blocului B a Muzeului Național de Istorie a Moldovei, (edificiul Muzeului Victimelor Deportărilor și Represiunilor Politice) din Chișinău.
Информация о заказчике
Название
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
1006600029976
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.121 bl.A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 18:21:27
Последнее изменение
08.02.2023 11:45:03
MTender ID
Код CPV
71240000-2
-
Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,403,986.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -