Описание
Modernizarea sistemului de iluminat public al Municipiului Edineț.
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA MUNICIPIULUI EDINET
Фискальный код / IDNO
1007601004984
Адрес
MD 4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
O.Cerempei 30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 18:03:07
Последнее изменение
22.12.2022 9:37:36
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
EUR
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -