Описание
Lucrări de Reparatie partiala a Catedrei de Odontologie, paradontologie si patologie orala, bir.302, et.3, Clinica Stomatologica nr.1 din str. Toma Ciorba, 42
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 16:02:26
Последнее изменение
21.12.2022 17:02:01
MTender ID
Код CPV
45100000-8
-
Lucrări de pregătire a şantierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
86,014.07
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -