Описание
Produse chimice (soluție pentru odorizarea gazului si amestecurilor gazoase pentru etalonare)
Информация о заказчике
Название
MOLDOVATRANSGAZ
Фискальный код / IDNO
1003607010109
Адрес
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 16:02:03
Последнее изменение
21.12.2022 16:02:03
MTender ID
Код CPV
24100000-5
-
Газы
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
2,828,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -