Описание
Servicii de asigurare a securității si ordinei publice pe teritoriul IMSP SCMF pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Фискальный код / IDNO
1003600152709
Адрес
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 13:43:48
Последнее изменение
21.12.2022 13:48:47
MTender ID
Код CPV
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
185,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -