Описание
Servicii de reparație și deservire auto pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Comisia Națională a Pieței Financiare
Фискальный код / IDNO
1007601001293
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 12:50:02
Последнее изменение
27.12.2022 13:00:00
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
37,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -