Описание
Serviciil de reparație si de întreținere a automobilelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.12.2022 9:46:20
Последнее изменение
21.12.2022 9:46:20
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
156,320.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -