Описание
procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului pentru gestionarea seviciului de salubrizare,curatirea si dezapezirea drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Baccealia raionul Causeni.a
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Фискальный код / IDNO
1007601003828
Адрес
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 18:39:14
Последнее изменение
20.12.2022 18:39:14
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,299,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -