Описание
Detergenți pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Фискальный код / IDNO
1003600151643
Адрес
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 17:31:08
Последнее изменение
20.12.2022 17:31:08
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
922,518.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -