Описание
Servicii de pază tehnică la sediul Comisiei Naționale a Pieței Financiare pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Comisia Națională a Pieței Financiare
Фискальный код / IDNO
1007601001293
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 17:09:37
Последнее изменение
20.12.2022 17:26:09
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
60,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -