Описание
produse alimentare pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Gimnaziul Taraclia din or.Taraclia
Фискальный код / IDNO
1012620010380
Адрес
7401,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Taraclia, str. Lenina 74
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 17:08:05
Последнее изменение
21.12.2022 15:33:35
MTender ID
Код CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
255,735.50
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -