Описание
Achizitionarea produselor alimentare pentru semestrul I 2023 (Produse de panificatie) - repetat
Информация о заказчике
Название
Directia Generala Educatie Floresti
Фискальный код / IDNO
1009601000094
Адрес
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bulevardul Victoriei 2,et.3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 16:49:09
Последнее изменение
28.12.2022 1:00:00
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
64,032.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -