Описание
. Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP ,,Spitalul raional Faleşti "
Фискальный код / IDNO
1003602151120
Адрес
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare 36
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 16:13:37
Последнее изменение
20.12.2022 16:20:10
MTender ID
Код CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
440,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -