Описание
Servicii de colectare şi transportare a nămolurilor fecale de la consumatorii casnici până la punctul de preluare în sistemul public de canalizare sau stațiile de epurare a apelor uzate gestionate de către S.A. „Apă-Canal Chișinău”
Информация о заказчике
Название
Apă-Canal Chişinău
Фискальный код / IDNO
1002600015876
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Vitalie Cojocaru
Контактный телефон
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 16:05:11
Последнее изменение
20.12.2022 16:10:29
MTender ID
Код CPV
90410000-4
-
Servicii de evacuare a apelor reziduale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
10,300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -