Описание
Servicii de întreţinere şi de reparare a utilajului tehnologic (frigorific, plită electrică, Cazane, Fierbător, masină de tocat carne/ de spălat vase/ de taiat legume/ de spălat haine, tigaie electrică, etc…) pentru 31 instituţii de învăţământ subordonate DETS sectorul Ciocana
Информация о заказчике
Название
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Фискальный код / IDNO
1007601009565
Адрес
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Marian Elena Iațcu Rodica
Контактный телефон
022499661
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 14:47:50
Последнее изменение
27.12.2022 12:15:08
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
616,666.70
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -