Описание
Servicii de colectare, transportare și tratare prin autoclavare a deșeurilor medicale
Информация о заказчике
Название
IMSP Policlinica de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601003924
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 14:25:51
Последнее изменение
20.12.2022 15:17:02
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
32,250.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -