Описание
Forarea sondei expluatabile pentru aprovizionare cu apa in c. Tartaul de Salcie,r-l Cahul
Информация о заказчике
Название
Primăria c.Tartaul de Salcie
Фискальный код / IDNO
1007601007594
Адрес
3931,
MOLDOVA,
s.Tartaul de Salcie,
Cahul,
Primăria c.Tartaul de Salcie
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 10:46:34
Последнее изменение
20.12.2022 11:01:26
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,044,563.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -