Описание
Lucrări de reparație a încăperii pentru PTI
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 10:12:39
Последнее изменение
20.12.2022 10:27:39
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
93,561.97
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -