Описание
Carburanţi card valoric, conform necesităţilor Armatei Naţionale pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.12.2022 8:50:11
Последнее изменение
20.12.2022 9:21:24
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,249,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -