Описание
Servicii de telefonie mobilă pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 16:34:40
Последнее изменение
19.12.2022 17:12:19
MTender ID
Код CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
199,574.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -