Описание
Lucrări de construcţii de linii telefonice şi de comunicaţii şi lucrări auxiliare - procedură repetată
Информация о заказчике
Название
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Фискальный код / IDNO
1003600096694
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 15:51:48
Последнее изменение
19.12.2022 15:51:48
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
30,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -