Описание
Servicii de curățenie în incinta blocurilor administrative ale Direcției regionale „Nord” a IGC pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Direcția regională „Nord” a IGC
Фискальный код / IDNO
1007601000676
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 14:19:55
Последнее изменение
19.12.2022 14:26:00
MTender ID
Код CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
125,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -