Описание
întreținerea drumurilor publice locale din raionul Rezina pe perioada anului 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Rezina
Фискальный код / IDNO
1007601011412
Адрес
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Eudochia Crijanovschii
Контактный телефон
068469040
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 12:16:17
Последнее изменение
19.12.2022 14:30:00
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
4,541,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -