Описание
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de tuberculoză, an.2023(repetat)
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Фискальный код / IDNO
1003600152743
Адрес
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 11:48:41
Последнее изменение
19.12.2022 12:54:50
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -