Описание
Lucrări de construcție a casei tradiționale moldovenești ,în satul Pelinei r-ul Cahul etapa -II
Информация о заказчике
Название
Primaria com.Pelinei
Фискальный код / IDNO
1007601007011
Адрес
3927,
MOLDOVA,
s.Pelinei,
Cahul,
Pelinei
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.12.2022 11:30:19
Последнее изменение
21.12.2022 11:30:45
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
3,767,601.72
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -