Описание
Reparatia capitală la clădirea existentă pentru amplasarea unui Centru Multifuncțional-Cantină Socială, din sat. Sălcuța, r-nul Căușeni
Информация о заказчике
Название
Primaria satului Sălcuța
Фискальный код / IDNO
1007601003769
Адрес
MD-4323,
MOLDOVA,
s.Sălcuţa,
Căuşeni,
str.Pavel Creangă nr 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 19:11:10
Последнее изменение
28.12.2022 11:44:34
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -