Описание
Servicii de pază fizică și tehnică pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Curtea Supremă de Justiție
Фискальный код / IDNO
1006601004183
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. M. Kogălniceanu 70
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Fatima GAMURAR
Контактный телефон
022-22-55-04; 069312103
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 18:02:55
Последнее изменение
30.12.2022 12:25:45
MTender ID
Код CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
750,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -