Описание
,,Reparatia cladirii administrative a Centrului Cultural Colibasi cu amenajarea cailor de acces,, s.Colibasi,r-ul Cahul
Информация о заказчике
Название
Primaria Colibasi
Фискальный код / IDNO
1007601006586
Адрес
MD9416,
MOLDOVA,
s.Colibaşi,
Cahul,
str.Libertatii
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 17:57:19
Последнее изменение
16.12.2022 17:57:19
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
4,744,200.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -