Описание
Achiziția lucrărilor de construcție a gazoductului de presiune medie str. Socoleni (inelarea sect. Rîșcani, mun. Chișinău)
Информация о заказчике
Название
SRL ”Chișinău-gaz”
Фискальный код / IDNO
1003600066037
Адрес
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 17:32:39
Последнее изменение
16.12.2022 17:36:29
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,068,013.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -