Описание
Produse alimentare pentru instituția de educație timpurie nr. 194 din or.Codru, pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primăria or.Codru
Фискальный код / IDNO
1007601010482
Адрес
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:47:51
Последнее изменение
19.12.2022 16:15:43
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,702,707.50
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -